Batı Turbo olarak, hizmetlerimiz müşteri ve çözüm odaklıdır ve hizmet çeşitliliğimiz hızla genişlemektedir.

YENİ TURBO SATIŞ:

Her marka için mümkün olan en kısa zamanda yeni turbo tedarik edilir. Turbolar isteğiniz doğrultusunda orijinal ve/veya muadili olabilir. Yurtiçinde bulunamayan turbolar yurtdışından da rahatlıkla tedarik edilmektedir. (Yurtdışı tedarik süresi gümrük işlemleri ve tedarik edilen ülkenin gümrük mevzuatına göre farklılıklar gösterebilir)

REVİZYONLU TURBO SATIŞ:

Turbo modelinize uygun olarak işinde uzman kişiler tarafından orijinal ve kaliteli parçalar ile revizyonu yapılmış garantili(*) ve bütçenize uygun turbo tedarik ve satışımız vardır.

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ VE ARIZA TESPİTİ:

Turbonuzda sorun olduğunu düşündüğünüzde, firmamızca arıza tespiti ve arıza bulunan turboların ekspertizi ücretsiz olarak yapılır. Ekspertiz sonrası arızayıbati-turbo-hizmetlerimiz gidermek için gereken işçilik ve yedek parçalar için en uygun teklif verilir. Böylece onarım esnasında ek süpriz ve maaliyetler ile karşılaşmazsınız.

TURBO TAMİRİ, BAKIM VE ONARIMI:

Her türlü turbo tamir, bakım ve onarımı uzman kadromuz tarafından, son teknoloji ürünü cihazlar yardımı ile garantili(*) olarak yapılır. Firmamız etik kuralları gereği ve sizler ile bir defa değil her zaman çalışmak istediğimiz için tamiri mümkün/verimli olmayacak işler için size asla teklifde bulunmaz.

7/24 ACİL YARDIM SERVİSİ:

Sitemizde yer alan iletişim detaylarından bize 7/24 ulaşabilirsiniz. İzmir içi ve Ege Bölgesi dahilindeki acil durumlarda 24 saat içinde sorununuzu çözmek için daima hazırız. Çünkü sizin probleminiz bizim problemimizdir.

*Garanti, aksi belirtilmedikçe her türlü malzeme ve işçilik hatalarına karşı teslim tarihinden/işin tesliminden itibaren 6 (altı) aydır. 
Aşağıdaki durumlarda garanti geçersizdir:                                                                                                                                   

Kullanım ve/veya kullanıcı hataları, işletme şartlarının uygunsuzluğu, yanlış ve hatalı malzeme kullanımı. Ayrıca; Garanti kapsamında yapılacak işler ile ilgili her türlü ithalat, nakliye ve sigorta masrafları müşteriye aittir. Bakım amaçlı yapılan işler garanti kapsamı dışındadır. Eğer söz konusu hatalı durum müşteriden, son kullanıcıdan  veya başka bir sebepten dolayı oluşmuşsa, Batı Turbo Makine Otomotiv San. Tic. Ve Ltd. Şti. böyle bir durumda  verdiği servis ile ilgili oluşan masrafları ( çalışma saatleri , yol masrafları , konaklama, yemek v.b.) ve hatalı durumu düzeltmek üzere değiştireceği malzemelere ait bedeli müşteriye sunacağı bir servis teklifi ile talep eder. 

Acil yardıma mı ihtiyacanız var?

Batı Turbo; Tüm Ege Bölgesinde 7/24 Acil Teknik Destek Vermektedir; Tek Yapmanız Gereken Bize İletişim Bilgilerimizden Ulaşmak…

 

(530) 767 50 71

(GSM)

Fiyat Teklifi Alın