Batı Turbo: Güçveren Teknoloji

Yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizi sizler ile paylaşmak amacıyla kurulan Batı Turbo; genç ve deneyimli kadrosu ile sizlere; çözüme, gelişime, geliştirmeye ve işbirliğine dayalı kaliteli hizmeti, zaman kısıtlaması olmaksızın en kısa sürede vermeyi hedeflemektedir.

Kuruluşunun üzerinden çok kısa süre geçmesine rağmen, kalite politikaları, hizmet kalitesi, güven veren ilişkileri ve servis sonrası desteği ile sektörde dikkat çekmeyi şimdiden başarmıştır.

Siz iş ortaklarımıza hizmetlerimizi; son teknoloji ekipman ve cihazları kullanarak, en ekonomik, en etkili, en hızlı ve en kaliteli şekilde sunmak en büyük amacımızdır.

Bu vizyon çerçevesinde, Batı Turbo hiçbir zaman elindekiler ile yetinmeyerek, değişime açık, teknolojileri sürekli izleyen ve uygulayan, yeni hedefler belirleyerek daima kendini geliştirmeye devam eden, sektörde önder bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyecektir.

Bünyesinde bulundurduğu deneyimli mühendis kadrosuyla, Batı Turbo olarak, sizlerle işbirliğini geliştirerek, sorunlarınıza çözüm üreterek yanınızda var olmaya her zaman devam edeceğiz.

Siz oldu demeden biz oldu demeyeceğiz.

Kurum Kültürümüz:

Dürüstlük: Batı Turbo ailesi olarak, gerçek bir işbirliği ortamı oluşturmak için dürüstlüğün ilk şart olduğuna gönülden inanmaktayız. Yılların bize öğrettiği en önemli şey, karşılıklı güven ve saygı ortamı sayesinde her problemin kolaylıkla çözülebildiğidir. Bu nedenle siz iş ortaklarımızın bize olan güvenini sarsmamak ve bu güven ortamını arttırarak devam ettirmek bizim en önemli amacımızdır.

Sürdürülebilirlik:  Sürdürülebilirlik fikri, hizmetlerimizi planlama ve sunma süreçlerimizi, riskleri ve fırsatları nasıl değerlendirdiğimizi ve karşılıklı ilişkilerimizi ne şekilde yürüttüğümüzü kapsamaktadır. Böylece, gelişimin en önemli ayaklarından biri olan “Hizmete Değer Katmak” hususunu gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz.

Kalite Ve Hizmet Politikalarımız:

  • Teslimat sonrası destek: Firmamız tarafından yapılan revizyon, bakım-onarım sonrası olası işçilik ve/veya malzeme kaynaklı olumsuz durumlarda sorunun giderilmesi için gerekli sorumluluğu üstlenme bilinci ile garantili hizmet sunmak.
  • Deneyimli uzman kadro: Mühendislik seviyesinde, deneyimli, yurt içi ve yurtdışı çalışma tecrübesine sahip personel kalitesi istihdamı.
  • Hizmet kalitesinde süreklilik: Sektördeki önde gelen firmalardan biri olmanın en önemli kriteri, hizmet kalitesi ve bu kalitenin sürekliliğidir. Bunu sağlamak için personel kalitesinden ödün vermeden yola devam etmek başlıca hedefimizdir.

“Birlikte Daha Güçlüyüz”

bati-turbo

Batı Turbo Farkı

  • Profesyonel ve hızlı hizmet
  • Uygun fiyatlar
  • Uluslararası kalite standartı

whatsapp-logo

(530) 767 50 71

Ücretsiz yedek  parça muayenesi yaptırmak ve hizmetlerimiz hakkında fiyat almak için lüften bize hemen ulaşın…

Yetkili: Ahmet Dalyan

Mesai saatleri

HAFTA İÇİ:  09:00 – 18:00
HAFTA SONU:  KAPALI
ACİL DURUM:  7 GÜN / 24 SAAT

Fiyat Teklifi AlınAhmet Dalyan

+905307675071